Godło Polski i flaga europejska
Treść podstrony
W Szkole Podstawowej nr 82 nauka zdalna realizowana jest przez
Logo i napis: Microsoft Teams
na platformie
Logotyp Office 365
 
Zasady zachowania na platformie MICROSOFT TEAMS
 
Rysunek z zasadami lekcji online. Uczeń: notuje, wyraża się w sposób kulturalny, odrabia zadane prace domowe, pracuje zgodnie z tygodniowym planem lekcji, nie zapomina o piciu wody, pracuje w aplikacji Microsoft Teams, wycisza mikrofon i włącza na prośbę nauczyciela, jest punktualny
 
 
Instrukcja korzystania z Microsoft Teams [dla ucznia]
 
 
Gdzie szukać pomocy w nauce zdalnej  czyli bezpłatne e-korepetycje dla uczniów z Poznania.
 
Korki przez internet
Instytutu Rozwoju Aktywności, Miasto Poznań i Centrum Inicjatyw Rodzinnych zapraszają na bezpłatne korepetycje pt. "Korki w Mieście 2020". Program jest skierowany do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych. Zajęcia ze względu na obecną sytuację zostały przeniesione do internetu. Uczniowie - tak, jak do tej pory - będą mogli korzystać z zajęć w formie korepetycji. Jedyne czego potrzebują to komputer z podłączeniem do internetu oraz mikrofon z głośnikami i kamerą. Zajęcia będą realizowane przez najbliższe miesiące wspomagając uczniów w realizacji programu nauczania.
O szczegółach projektu można przeczytać na stronie Instytutu Rozwoju Aktywności
 
Nowa akcja UEP
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wyszedł z inicjatywą, polegającą na wsparciu uczniów poprzez udzielanie im korepetycji i pomoc w rozwiązywaniu zadań.
Zgłoszenia szkół apelujących o wsparcie wraz z danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, e-mail) oraz zgłoszenia osób oferujących pomoc przy lekcjach online przyjmuje Ewa Kozłowska z Działu Marketingu UEP pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
link do posta na FB: https://www.facebook.com/uepoznan/posts/10157971238938286
 
1Ucz się z nami
1Ucz się z nami prowadzi akcję mającą na celu pomoc w nauce uczniom szkół podstawowych i średnich.
Skorzystać może każdy, wystarczy zgłosić się do udziału pod linkiem, który dostępny jest na końcu postu i określić w nim z czego i w jakim zakresie potrzebna jest pomoc.
Zespół "1Ucz się z nami" składa się z wielu wolontariuszy, którzy mogą pomóc w doskonaleniu umiejętności i poszerzeniu wiedzy z takich przedmiotów jak matematyka, język polski, język angielski i wielu innych! Przekonajcie się sami!
Więcej informacji o akcji: 1Uczsieznami
Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowania naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.