Godło Polski i flaga europejska
Treść podstrony

Plansza: Młodzieżowe Centrum Sportu w badmintonie - szkolenie w Uczniowskim Klubie Sportowym "Przemysł" wspiera Poznań

Logo: Uczniowski Klub Sportowy PRZEMYSŁ Napis: UKS "Przemysł"

 


BADMINTON CAMP Z UKS PRZEMYSŁ

 

 

W dniach 18-25.07.2021 odbył się pierwszy, historyczny obóz sportowy zorganizowany przez UKS Przemysł Poznań. Udaliśmy się do Borowic, koło Karpacza, aby szlifować formę na nowy sezon i uczyć się techniki badmintona.

Z oferty skorzystali oczywiście uczniowie naszej szkoły, nasi absolwenci, a także dzieci z Poznania, które już miały  kontakt z badmintonem.

Obóz okazał się super przygodą,  treningi w tych pięknych, górskich krajobrazach były ciężkie, ale warte każdej wylanej kropli potu. Przede wszystkim grupa uczestników wraz z kadrą obozową stworzyła super atmosferę i każdy dzień był pełen atrakcji i wrażeń. Trenowaliśmy, zdobywaliśmy szczyty, byliśmy na ciekawych, przyrodniczych wycieczkach, ale przede wszystkim mieliśmy super bazę sportową, aby miło i ciekawie spędzić Nasz wakacyjny czas.

 


Zajęcia z BADMINTONA

przy szkolnym

Uczniowskim Klubie Sportowym "Przemysł"

 

JAK CHCESZ ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z BADMINTONEM?

ZAPRASZAMY NA TRENINGI

 

Uczniów klas I-III, co prawda na razie mogą trenować tylko uczniowie z licencjami,

ale mamy nadzieję, że od 1 września to się zmieni....

 

Ze sportowym  pozdrowieniem UKS Przemysł

                                                                   Bartosz Kukurowski

                                                             Nauczyciel  SP-82 i trener badmintona


Wielkopolska Liga Młodych Talentów

Organizowana przez Orkan Przeźmierowo

Do Przeźmierowa udaliśmy się 23 września 2018r. po wakacyjnej przerwie i kilku treningach. Nie byliśmy pewni jak potoczą się losy naszych zmagań. Po turnieju można z czystym sumieniem stwierdzić, że przerwa wypoczynkowa bardzo się przydała i wróciliśmy na właściwe, treningowe tory. Nasi zawodnicy kat. U9 zdobyli całe podium!!!

Międzywojewódzki Turniej Młodzika w Badmintonie

Organizowany przez UKS Kometka Sianów k. Koszalina

8 września 2018r. udaliśmy się na najważniejszy turniej Młodzika w 2018r. Turniej ten dawał szansę zdobycia punktów do klasyfikacji klubowej w rankingu ogólnopolskim i wojewódzkim.  Był to badmintonowy mecz, w którym zagrały kluby z województwa zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.

zdobyliśmy IV Miejsce w ogólnej klasyfikacji klubowej na 12 klubów z obu województw!!!


 


Mistrzostwa Polski Młodzika Młodszego w Kępnie

W dniach 15-16.12. 2017 r. w Kępnie odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzika Młodszego. Dwoje zawodników naszego Klubu Julia Marczyńska i Szymon Lusiak dostali się do drabinki eliminacyjnej. Szymon wygrał pierwszy mecz, w drugim przegrał, a Julia po bardzo wyrównanym meczu przegrała i niestety oboje odpadli z turnieju. Najważniejszy nie były jednak wyniki, ale sportowe doświadczenie na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce.

Bardzo dziękuję Panu Wojtkowi Lusiakowi za zaangażowanie w wyjazd, sportowe relacje na żywo i relację fotograficzną


Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Badmintonie

09 grudnia 2017r. w  Puszczykowie odbyły się Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Badmintonie. W zeszłym roku zdobyliśmy 4 medale i to był nasz wspaniały sukces. W tym roku wystawiliśmy również pary deblowe i mieszane, aby podczas długich przerw być cały czas w grze. W grach deblowych mamy Mistrzów Wielkopolski !!! Szymon Lusiak i Wiktor Zieliński bez przegranego meczu zostali najlepszymi deblistami w kat. U13. W grach mieszanych w kat. U13 zostaliśmy bezapelacyjnie najlepszym teamem! Całe podium należało do zawodników UKS Przemysł.

1. miejsce Tobiasz Kałka, Julia Marczyńska

2. miejsce Arkadiusz Popiałkiewicz, Izabela Myk

3. miejsce Natasza Rumińska, Kacper Prządka

W grach indywidualnych dołożyliśmy jeszcze 5 medali: U13 singiel chłopcy

1.       Wiktor Zieliński ( UKS Przemysł Poznań )

2.       Miłosz Prukała  ( Lotka Ostrów Wlkp )

3.       Kacper Prządka ( UKS Przemysł Poznań )3. Piotr Nowakowski (Orkan Przeźmierowo)

U13 singiel dziewczęta

1.       Maria Leciej ( PSB Puszczykowo )

2.       Antonina Cybulka ( Arena  )

3.       Julia Marczyńska ( UKS Przemysł Poznań )

U 11 singiel chłopcy

1.  Adam Wińciaszek ( Smecz Konin )

2. Arek Popiałkiewicz ( UKS Przemysł Poznań )

3. Tadeusz Janaszek ( PTB Puszczykowo )3.Jakub Stankiewicz ( UKS Przemysł Poznań )

W sumie nasi zawodnicy na Mistrzostwach Wielkopolski zdobyli aż 9 medali, 5 w grach singlowych i 4 w grach deblowych, mieszanych.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom, dziadkom, rodzeństwu  za pomoc podczas transportu na zawody i za gorący doping


WIELKOPOLSKA LIGA MŁODYCH TALENTÓW

TURNIEJ MASTERS - KLESZCZEWO

03.06.2017

W podpoznańskim  Kleszczewie odbył się ostatni finałowy turniej WLMT.

Tym razem ponad 30 osobowa drużyna UKS Przemysł wybrała się na zawody. Wystartowało 19 zawodników, co jest nie tylko rekordem UKS Przemysł, ale również całej ligi !!!, a na trybunach kibicowało kilkunastu naszych kibiców.

Sam turniej miał wspaniałą oprawę, była prezentacja klubów, odbył się pokazowy mecz debla z udziałem Mistrza Polski w deblu Wojciecha Szkudlarczyka.

Tym razem zadebiutowli: Oliwia Wachowiak, Olek Grabowski, Kacper Wierzbiński i Kuba Krasicki. Super wynik zanotował Kacper, który pokonał „weterana” Mikołaja Kuligowskiego w naszym Grand Derby.

Graliśmy nie tylko o zwycięstwa turniejowe, jak również o jak najwyższe miejsca w całym cyklu turniejów. Najlepiej w Kleszczewie wystartował, ostatnio nasz nr 1 Tobiasz Kałka, który wygrał turniej i w ogólnej klasyfikacji WLMT został Mistrzem w kat. żaczki.

Dzielnie walczył do końca Arek Popiałkiewicz, który wywalczeniem brązowego medalu zagwarantował sobie 2. miejsce w klasyfikacji ogólnej tylko o 7 pkt. za Tobiaszem. Wysokie 5-6 miejsce zajął również Szymon Lusiak. Kat. żaczki nie tylko wśród chłopców jest silnie obstawiona. Iza Myk stanęła również na podium turniejowym i w ogólnej klasyfikacji była też 3. Niestety pecha miała Natasza Rumińska, która grając super mecze w ćwierćfinale trafiła na zwyciężczynię Wudarską i straciła szanse na medale.

Należy jeszcze wspomnieć o 3. miejscu Darii Melnyk, która robi niesamowite postępy co widać po wynikach.

 

UKS PRZEMYSŁ POZNAŃ przy SP 82 został najlepszym klubem

Wielkopolskiej Ligi Młodych Talentów w klasyfikacji punktowej!!!!!

 

I jeszcze nasi kibice. Państwo Popiałkiewicz z synem Łukaszem, Pani Danuta Myk, Państwo Lusiak z dziadkami, Pani Rumińska, Państwo Gawrońscy, Państwo Przybylscy, rodzice Kacpra Wierzbińskiego, Pąństwo Stankiewicz z córką oraz Pani Grabowska.

 

Wszystkim zawodnikom, za zaangażowanie podczas treningów i zawodów,

kibicom za wsparcie i pomoc w organizacji wyjazdów na zawody

serdecznie dziękuję

 Zobacz zdjęcia z zawodów

w imieniu sztabu szkoleniowego UKS Przemysł

Bartosz Kukurowski


WIELKOPOLSKA LIGA MŁODYCH TALENTÓW

22.04.2017 Uniejów

Do Uniejowa w woj. łódzkim wybrała się najliczniejsza ekipa UKS Przemysł. 15 zawodników rywalizowało o jak najlepsze miejsca i przepustkę do turnieju Masters. Najlepszą formę potwierdził Tobiasz Kałka, który po porywających półfinale i finale wygrał kat. żaczki. Super występ zanotowała Natasza Rumińska, zdobywając brązowy medal. Należy zaznaczyć, że w Uniejowie debiut zaliczyła  Daria Melnyk w kat. dzieci.

Zobacz zdjęcia z zawodów


WIELKOPOLSKA LIGA MŁODYCH TALENTÓW

11.03.2017 Jastrowie

Wyjazd do Jastrowia okazał się szczególnie udany. 12 zawodników UKS Przemysł wywalczyło 5 medali !!!

Mistrzynią Jastrowia w kat. mł. młodszy została Julia Marczyńska. W kat. żaczki chłopców po raz pierwszy w historii zagrało dwóch naszych zawodników., tj Arek Popiałkiewicz i Tobiasz Kałka.

Tobiasz w finale nie dał szans Arkowi i został mistrzem!!! W kat. żaczki super występ zanotowała Iza Myk, która dopiero w finale musiała uznać wyższość Redzimskiej.

Trzeba zaznaczyć, że w Jastrowiu debiutowało, aż dwóch naszych zawodników w kat. dzieci, Andrzej Gawroński i Wojtek Gawroński. Sensacyjny debiut zaliczył Andrzej, który uplasował się na podium zdobywając 3. miejsce.

Wszystkim gratulujemy udanego występu, a Pani Danucie Myk, Państwu Popiałkiewicz, Gawrońskim i Lusiak, dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu i za opiekę podczas zawodów.

Zobacz zdjęcia z zawodów


WIELKOPOLSKA LIGA MŁODYCH TALENTÓW

OSTRÓW WLKP  26.02 2017

Piękna hala w Ostrowie przywitała zawodników WLMT. UKS Przemysł reprezentowało 12 grających, a wśród nich debiutant Kuba Stankiewicz.

Tradycyjnie medal przywiózł Arek Popiałkiewicz, który tradycyjnie wywalczył 2. miejsce. Arek w półfinale pokonał Szymona Lusiaka. Szymon skończył zawody na 4. miejscu.

Dzielnie walczyła Natasza Rumińska plasując się również tuż za podium. Młodzicy radzą sobie co raz lepiej. Ciekawe mecze grają Wiktor Zieliński, Mikołaj Kuligowski, Oskar Kałużny, Oskar Przybylski i tradycyjnie nasza najlepsza zawodniczka Julia Marczyńska. Julia tym razem za podium, ale konkurencja była niesamowita.

Dziękujemy naszym kibicom i zapraszamy do Jastrowia...

Zobacz zdjęcia z zawodów


Wielkopolska Liga Młodych Talentów

21 stycznia 2016r. drużyna zawodników UKS Przemysł wyruszyła do Kępna na 2. turniej z cyklu WLMT edycja 2016-2107.

Nasz 6 osobowy zespół był dopingowany przez niezwykle silną grupę kibiców. Wszyscy  walczyli na kortach, grając o każdą lotkę. Niestraszne były skręcone kostki, krzyki przeciwników, czy co najważniejsze ich sportowa forma.

To wszystko nie robiło wrażenia na naszym najmłodszym zawodniku, zaledwie 6 letnim - Miłoszu Lusiaku. Miłoszek w kat. dzieci grał swój pierwszy turniej w życiu i cieszył się z każdej odegranej lotki. Brawo !!!

W kategoriach starszych już nie było tak  „lajtowo”, ale efekt naszych meczów okazał się jeszcze lepszy niż w Przeźmierowie.

Trzecie miejsce w kat. mł. młodszy wywalczyła - Julia Marczyńska. Na najniższym stopniu podium pojawiła się też Iza Myk, która w meczu o medal pokonała 15;12, 15:14.... naszą Nataszę Rumińską. Dla obu był to bardzo ciężki mecz, bowiem pierwszy raz spotkały się w oficjalnym turnieju, a całą presję lepiej ostatecznie zniosła Iza.

Dzielnie walczyli nasi żacy. Pod nieobecność Tobiasza Kałki honoru bronili Arek Popiałkiewicz i Szymon Lusiak. Szymon niestety nie wyszedł z grypy, bowiem mecz o wyjście niestety przegrał 1:2. Dzięki temu Arek miał łatwiejszą drogę i dotarł do finału, w którym spotkał się z Adamem Winciaszkiem, finalistą z  Mistrzostw Wielkopolski. Niestety przegrał 1:2. Drugie miejsce umocniła Arka w klasyfikacji generalnej.

Wyniki szczegółowe: http://wozbad.pl/Turnieje/komunikaty

Zobacz zdjęcia z zawodów


 Mistrzostwa Województwa w Drużynowym Badmintonie Szkół Podstawowych

Ogromnym sukcesem zakończyły się Mistrzostwa Województwa w Drużynowym Badmintonie Szkół Podstawowych. Dziewczęta 14.12.2016r. zdobyły tytuł  Wicemistrzyń

W grupie pokonały SP 3 Jarocin 3:2, SP Kleszczewo 3:0, SP 7 Kalisz 3:0. W półfinale zmierzyły się z SP Mąkolno wygrywając również 3:0.

Komunikat końcowy:

 1. SP Sarbice
 2. SP 82 Poznań
 3. SP Kleszczewo
 4. SP Mąkolno

 Na dalszych miejscach uplasowały się SP Jastrowie, SP 2 Jarocin, SP Świętno, SP 7 Kalisz

 

Chłopcy uplasowali się również na wysokim, IV miejscu. W grupie ulegliśmy SP 7 Kalisz 3:1, wygraliśmy z SP 2 Jarocin 3:0 i SP Świętno 3:1 . Wychodząc z grupy z drugiego miejsca nasi zawodnicy przegrali jednak w półfinale z późniejszymi mistrzami 3:1. W meczu o 3. miejsce zmęczeni nasi młodzi zawodnicy nie dali już rady SP Przeźmierowo kończąc zawody tuż za podium.

KLASYFIKACJA PUNKTOWA MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

1. SP 82 POZNAŃ

2. SP 7 KALISZ

3-4 SP 3 SŁUPCA, SP SARBICE

5-6 SP PRZEŹNIEROWO, SP KLESZCZEWO

7. SP 2 JAROCIN

8. SP MĄKOWO

9-10 SP JASTROWIE, SP 1 NOWY TOMYŚL

11. SP ŚWIĘTNO

12. SP 1 CZARNKÓW

 

REPREZENTACJA SP 82 GRAŁA W NASTĘPUJĄCYM SKŁADZIE:

DZIEWCZĘTA

 1. JULIA MARCZYŃSKA 2005
 2. IZA MYK 2006
 3. NATASZA RUMIŃSKA 2006

 CHŁOPCY

 1. TOBIASZ KAŁKA 2006
 2. AREK POPIAŁKIEWICZ 2007
 3. OSKAR PRZYBYLSKI 2005
 4. SZYMON LUSIAK    2006

Dziewczęta SP 82 Wicemistrzyniami  Wielkopolski chłopcy SP 82 tuż za podium

Zobacz zdjęcia z zawodów


OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI  W BADMINTONIE

11.12.2016r. w Przeźmierowie reprezentacja UKS Przemysł grała w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski. Zdobyliśmy 4 medale, 1 złoty i 3 brązowe.

Mistrzem wielkopolski w kategorii żaków został Arek Popiałkiewicz, który w półfinale po wyrównanym pojedynku pokonał Szymona Lusiaka 11:10, 7:11, 11:9.

Niesamowitych rzeczy dokonały nasze damskie żaczki, Iza Myk i Natasza Rumińska. Iza przegrała finał po 3 setowym meczu, a Natasza uległa późniejszej mistrzyni 10:11, 8:11. obie zawodniczki cieszyły się z brązowego medalu.

 Konkurencja w tych kategoriach była bardzo duża, bowiem wśród chłopców wystartowało  37 zawodników, wśród dziewcząt 26 zawodniczek.

 

REPREZENTACJA UKS PRZEMYSŁ:

AREK POPIAŁKIEWICZ      1. MIEJSCE

IZA MYK                               3. MIEJSCE

NATASZA RUMIŃSKA         3. MIEJSCE

SZYMON LUSIAK                3. MIEJSCE

TOBIASZ KAŁKA              13-16 MIEJSCE

OSKAR PRZYBYLSKI        9-16 MIEJSCE

KACPER PRZĄDKA            9-16 MIEJSCE

JULIA MARCZYŃSKA         9-12 MIEJSCE

Zobacz zdjęcia z zawodów


Dwa Złota dla SP 82 w Drużynowym Badmintonie

 29.11.2016r SP 82 była gospodarzem Finałów PIMS w Drużynowym Badmintonie dziewcząt i chłopców

Do rywalizacji przystąpiły 4 najlepsze zespoły chłopców. W pierwszym półfinale SP 54  pokonało SP 28 3:0, w drugim SP 82 wygrała z SP Salezjanami również 3:0.

Finałowe starcie SP 82 wygrała 3:0 nie pozostawiając wątpliwości kto w tym roku był najlepszy.

Kolejność końcowa:

 1. SP 82 - awans do Mistrzostw Wielkopolski
 2. SP 54
 3. SP 28
 4. SP Salezjanie

Skład zespołu SP 82: Tobiasz Kałka – rocznik 2006, Arek Popiałkiewicz – 2007 , Wiktor Zieliński – 2005, rez. Oskar Przybylski – 2005.

 

Dwa dni później 31.11.2016r. do walki o Mistrzostwo stanęły dziewczęta.

W pierwszym meczu SP 82 zagrały z SP 19 wygrywając 3:0 i awansowały do finału. Drugi półfinał zagrały zawodniczki z SP 28 i SP Salazjanek. SP 28 3:0 i także awansowały do finału.

Wielki finał  rozegrały dziewczyny z SP 28 i SP 82. Lepsze okazały się gospodynie wygrywając 3:0 .

Kolejność końcowa:

 1. SP 82 – awans do Mistrzostw Wielkopolski
 2. SP 28
 3. SP Salezjanie
 4. SP 19

Mistrzynie Poznania SP 82 to:

 1. Julia Marczyńska 2005
 2. Natasza Rumińska 2006
 3. Iza Myk 2006

 

Po zakończeniu obu Finałów ceremonię wręczenia medali i upominków uświetnili: Pani Dyrektor SP 82 Danuta Werner i Prezes PSZS Paweł Filipowski.

Wszystkim uczestnikom gratuluję sportowej walki, trenerom dziękuję za miłą, koleżeńską atmosferę, a moim zawodnikom gratuluję Mistrzostwa Poznania

Zobacz zdjęcia z zawodów


 Wielkopolska Liga Młodych Talentów

1.10.2016r. wzięliśmy udział w pierwszym turnieju z cyklu WLMT edycja 2016-2107.

Nasz zespół zagrał na bardzo dobrym poziomie. Mistrzynią pierwszego turnieju została, w kat. młodzik młodszy - Julia Marczyńska, która w finale pokonała zawodniczkę z Puszczykowa.

Dzielnie walczyli nasi żacy, zarówno dziewczęta i chłopcy. Iza Myk zakończyła zawody na IV miejscu, a Natasza Rumińska  na VII.

Do półfinału dotarł Tobiasz Kałka i Arek Popiałkiewicz. Arek pokonał swojego rywala, a Tobiasz niestety przegrał i skończył zawody na III miejscu.

W wielkim finale Arek uległ po zaciętym boju Miłoszowi Prukała, który został liderem po pierwszym turnieju.

Zobacz zdjęcia z zawodów


 

BADMINTONOWY DZIEŃ DZIECKA  W KLESZCZEWIE

 

 

W sobotę 04.06.2016 r. wyruszyliśmy liczną ekipą do podpoznańskiego Kleszczewa. Gminny Ośrodek organizował  tam turniej badmintona z okazji Dnia Dziecka. Zawodników SP 82- UKS Przemysł wystartowało 13.

Już na początku organizator wręczył wszystkim uczestnikom okolicznościowe nagrody i wszyscy zadowoleni ruszyliśmy do boju. Wystartowaliśmy w trzech kategoriach, dzieci, żaczki, młodzik młodszy.

Super występ zaliczyli nasi zwycięzcy. Kamil Adas 6a wygrał silnie obsadzoną kategorię Młodzika, a Arek Popiałkiewicz 2a nie miał sobie równych w kategorii Dzieci.

Sporą niespodziankę sprawił Oskar Przybylski 5b , który w kategorii Żaczki po niesamowitym boju pokonał naszego debiutanta  Szymona Lusiaka 3a.

Dziewczyny również grają co raz lepiej o czym świadczą niesłychanie wyrównane mecze Julii Marczyńskiej 5b z późniejszymi medalistkami turnieju. Iza Myk 3a natomiast odniosła swój największy sukces, dołożyła kolejne zwycięstwa i ostatecznie przegrała mecz o 3.

Zobacz zdjęcia z zawodów

 


Szkolny Festiwal Badmintona w SP-82

 

05-22 maja 2106

 

W czerwcu UKS Przemysł zorganizował Szkolny Festiwal Badmintona SP 82 Festiwal miał charakter otwarty i mogli w nim zagrać wszyscy uczniowie SP 82, nie tylko trenujący w klubie. Do zawodów przystąpiło 46 zawodnikóww trzech kategoriach.

w kat. wiekowej Żaczek – 20 osób,

w kat. Młodzik Młodszy – 20 zawodników i kategorii dziewcząt 6 osób.

Po  dwutygodniowych bojach wyłoniliśmy najlepszych zawodników sekcji badmintonowej

UKS Przemysł właśnie w trzech kategoriach:

Kategoria dziewcząt:

 1. 1. Julia Marczyńska 5b
 2. 2. Iza Myk 3a
 3. 3. Natasza Rumińska 3a

Kategoria U-11

 1. 1. Julia Marczyńska 5b
 2. 2. Oskar Przybylski 5b
 3. 3. Arek Popiałkiewicz 2a

Kategoria Open

 1. 1. Kamil Adas 6a
 2. 2. Eryk Pawelczak 6b
 3. 3. Arek Popiałkiewicz 2a

Arek okazał się wielką sensacją stając na podium kat. Open, wielką niespodziankę sprawiła również Julia pokonując chłopców w kat. U 11.

Kamil potwierdził, że jest naszym najlepszym zawodnikiem bez względu na kategorie.

Po zakończeniu festiwalu odbyła się uroczystość zakończenia mistrzostw naszej sekcji badmintonowej. Najlepsi otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a wszyscy uczestnicy wzięli udział w loterii, gdzie losowali niezwykle cenne nagrody i upominki.

Specjalne podziękowania otrzymali nasi najwierniejsi kibice, czyli rodzice.

Pamiątkowym dyplomem i upominkiem nagrodzeni zostali:

Państwo Katarzyna i Marek Popiałkiewiczowie

Państwo Dorota i Tomasz Przybylscy

Pani Danuta Myk

Pani Monika Rumińska

Serdecznie dziękuję za wsparcie i pomoc organizacyjną podczas wyjazdów na zawody i podczas treningów .

Zobacz zdjęcia

 


 

Wielkopolska Liga Młodych Talentów w Kępnie

9 kwietnia udaliśmy do Kępna na niezwykle prestiżowe zawody Wielkopolskiej Ligi Młodych Talentów. Klub Vol-trick Kępno we wspaniałej hali gościł nas i inne kluby nie tylko jak się okazało z Wielkopolski, ale również z Dolnego Śląska i Częstochowy.

UKS Przemysł Poznań reprezentowało czterech chłopców i pierwszy raz na zawody klubowe udały się trzy nasze zawodniczki.

Wicemistrzem turnieju kategorii U9 został Arek Popiałkiewicz

Nasze debiutantki nie miały łatwego zadania. Zarówno Natasza Rumińska i Julia Marczyńska

trafiły do silnych grup i po ciężkich bojach musiały uznać wyższość rywalek. Natomiast swoje pierwsze zwycięstwo na zawodach klubowych odniosła Iza Myk wygrywając z miejscową zawodniczką 2:1.

 

 


 

Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego

 

 

 

w Badmintonie im. Ryszarda Burgiela

 

W dniach 12-13 grudnia 2015r. w Przeźmierowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Badmintonie organizowane przez Wielkopolski Okręgowy Związek Badmintona oraz UKS Orkan Przeźmierowo

Z siedmioosobowej reprezentacji naszej szkoły najlepiej wypadł

Arek Popiałkiewicz, który został wicemistrzem Wielkopolski w kategorii U9 !!!

Zobacz zdjęcia z zawodów

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowania naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.